Diablo 2

Diablo 2

636 görüntülenme
0

Diablo 2 incelemesi ile karşınızdayız. Herkesin ikinci bölümünü merakla beklediği Diablo 2 hakkında bilmeniz gereken herşeyi yazımızda bulabilirsiniz. Sizler için oyununu inceleyip tüm soruların cevaplarını makalemizde derledik. Ayrıca son olarakta Diablo II türkçe inceleme youtube video serimizle de oyun hakkında tüm bilmek istediklerinizi bulabilirsiniz.

9.5

Değerlendirme

Genel Değerlendirme

Hikaye
10.0
Sürükleyecilik
9.0
Grafikler
9.0
Oyananabilinirlik
9.0
Toplam Değerlendirme
9.3
İyi Yanları
  • Nostaljik bir oyun olarak yeterince doyurucu içeriğe sahip olması
  • Blizzard tarafından yenilenen 3D graphics ve Dolby 7.1 özelliği
  • Yeni animasyon, model ve görsel efektlerin dikkat çekiciliği
Kötü Yanları

Diablo 2

2020’nin başlarından beri Blizzard’da Diablo’yla ilgili her şeyden sorumlu olan Rod Fergusson, “Bu bir yeniden yapım değil” diyor. BlizzCon‘da duyurulan yeni bir remaster olan Diablo 2: Resurrected‘dan bahsediliyor. Yıllardır söylentiler dolaşıyor ve sonunda 2021’de PC’de ve konsollarda çıkacak olan Diablo 2 Resurrected’da gösterişli yeni 3D grafikler ve bazı modern kolaylıklar var, ancak Diablo 2’nin piyasaya sürüldüğü 2000 yılında ki gibi mi hissedeceğiz bilinmez. Hep birlikte göreceğiz. Fergusson, “Oyunu tersine çevirmeye ve sıfırdan D2 gibi görünmesi için inşa etmeye çalışmıyoruz” diyor. “D2’de yine aynı temel oyun, aynı hikaye ve ton, hatta aynı oyuncuların aynı sesleri bulunacak.”

Yine de, Diablo 2: Resurrected’da, 3D motoru, Dolby surround sesi ve paylaşılan bir öğe zulası ve entegre Battle.net arkadaş listesinin kolaylıkları dahil olmak üzere birçok yenilik var. Alfa, çıkış tarihi ve Blizzard’ın neleri değiştirdiğiyle ilgili ayrıntılar dahil olmak üzere Diablo 2: Resurrected hakkında bildiğimiz her şeyi bu makalede sizlerle paylaştık.

Diablo 2 türkçe yama indir - Diablo 2 türkçe yama kurulum

Diablo 2 Nasıl Bir Oyun ve İçeriği Nedir?

DIABLO II, 2000’li yılların en sevilen oyunlarından biriydi ve fantastik RPG olarak sınıflandırdığımız bu oyun, karanlık ve kasvetli bir dünyada şeytani yaratıkları öldürerek ilerlediğimiz, single ve co-op modu bulunan heyecan verici bir hikayeye sahip. Diablo, yani “Kötülüğün anası” olarak adlandırabileceğimiz şeytani varlığı alt edebilmek için yola çıkmış ve bu yolda zafer için ant içmiş kahramanları yönlendiriyor olacağız. Diablo 2’ye yakın birkaç tane oyun yapıldı fakat bana soracak olursanız Diablo 3 bile bu keyfi vermedi. Yakında tüm platformlarda, birçok insan bu oyunu yeniden deneyimleyebilecekler.

DIABLO 2: RESURRECTED’ de hangi “Class”lar olacak?

Diablo 2 ve Expansion Lord of Destruction’daki her class, Diablo 2: Resurrected’da mevcut durumda. Aslında, bu oyunun tüm içeriği ve Expansion’ı için geçerli… Gelin birlikte Diablo 2 class‘ları hatırlayalım.

Diablo 2 Class

  • Amazon
  • Assassin
  • Barbarian
  • Druid
  • Necromancer
  • Paladin
  • Sorceress

Diablo II Ne zaman Çıktı / Çıkacak ?

Blizzard bir kaç oyuncuyla alpha testini yürütüyor olsa bile yine de tam sürümün ne zaman çıkacağını henüz bilemiyoruz. PC ve konsollarda çıkacak olan Diablo II Resurrected’in çıkış tarihi ile ilgili elimizdeki tek ipucu, Battle net üzerinden yapılan açıklama: “En geç Aralık 2021“.

Diablo 2 Resurrected Erken Erişim ve Teknik Alfa’ya Şimdi Kaydolabilirsiniz.

Blizzard, Diablo 2: Resurrected için en az bir alfa testi yapmayı planlıyor, ancak bunun ne zaman olacağını söylemedi. Diablo 2.com’a katılmak için şimdiden kayıt olabilirsiniz. Şimdiden kaydolabilirsiniz ve Blizzard alfa mevcut olduğunda size e-posta gönderebilir. Şu anda, kaç oyuncunun katılabileceğine dair bir ayrıntı maalesef bulunmuyor.

Diablo 2 Fiyatı Ne Kadar ve Nasıl Satın Alınır?

Diablo 2: RESURRECTED fiyatı 39,99 Euro olarak Battle net üzerinden satın alınabilmektedir. Bu fiyata Diablo 2 ve Expansion Lord of Destruction dahildir.

Hangi platformlarda Diablo II oynayabilirsiniz?

PC, PS4, PS5 ve XBOX platformlarında oynama imkanımız var.

Diablo 2 Resurrected Nasıl İndirilir?

Diablo 2: Resurrected, Blizzard tarafından oyunculara ulaştırıldığı için, oyunu ancak ve ancak Battle‘ten edinebilirsiniz. Battle Diablo 2 linki üzerinden dilerseniz inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz zaman bilgisayarınızda Diablo 2 İndir ve ya download edip oynayabilirsiniz.

Diablo 2 Türkçe Yama Nerden İndirilir?

Sıklıkla sorulan bir soru da Diablo 2 türkçe yama nerden indirilir ve nasıl kurulur diye merak ediyorsanız. Diablo 2 türkçe yama çıktığı zaman sitemizden yayınlanacaktır.
İsterseniz oynanış videoları ve seri halinde bitirdiğimiz oyunları aşağıdaki linkten BOMADA TV Youtube kanalımızda izleyebilirsiniz.

Your email address will not be published. Required fields are marked *