Diablo 4

Diablo 4

1461 görüntülenme
0

Diablo 4 incelemesi ile karşınızdayız. Serinin dördüncü bölümü olan Diablo IV hakkında bilmeniz gereken herşeyi yazımızda bulabilirsiniz. Sizler için oyununu inceleyip tüm soruların cevaplarını makalemizde derledik. Ayrıca son olarakta Diablo IV türkçe inceleme youtube video serimizle de oyun hakkında tüm bilmek istediklerinizi bulabilirsiniz.

8.5

Değerlendirme

Genel Değerlendirme

Hikaye
10.0
Sürükleyecilik
9.0
Grafikler
8.0
Oyananabilinirlik
8.0
Toplam Değerlendirme
8.8
İyi Yanları
  • Tanıtım videoları çok umut verici
  • Grafikler doyurucu nitelikte
  • Farklı bir oynanabilirliği olan oyun içeriği bizleri bekliyor
Kötü Yanları
  • Oyunun çıkış tarihi bilinmiyor

Diablo 4

Şimdiye kadar yayınlanan oyun içi videolarda Diablo 4 akıcılığa sahip görünüyor. Bir bineğe sahip olabiliyorsunuz ve bir çok güzel yenilik mevcut. Sizlere kısaca bu yeniliklerden bahsedeceğiz.
Blizzard oyunun ilk anonsuyla birlikte bizlere üç adet “class” sınıf duyurdu. Bu sınıflar Barbarian, Sorceress ve Diablo 2’de yer alan Druid sınıfı yeniden Diablo IV’te oynanabilecek. Orijinal Diablo’dan bu yana tekrar Rogue adlı dördüncü bir sınıf eklendi. En önemli değişiklik duyurularından biri ise artık Diablo IV’te bir envanter kısıtlaması olmayacağıydı. Oyuncular artık envanter sıkıntısı çekip oyuna ara vermek zorunda kalmayacağı söyledi.

Diablo 4’ün Konusu Nedir ve Diablo 4’te PVP Olacak mı?

Diablo IV’te PvP, “Fields of Hatred” ismi verilen bir alanda gerçekleşecek.

Blizzard, BlizzCon 2021’de Diablo 4’ün açık dünya PvP’sinin nasıl çalışacağını gözler önüne serdi. Tüm ayrıntıları burada bulabilirsiniz, ancak işin özü, PvP’nin Fields of Hatred adlı alanda gerçekleşeceğidir.

Bir Alanın içinde, canavarlarla savaşarak, sandıkları açarak, diğer oyuncuları öldürerek ve diğer görevleri tamamlayarak “Shards of Hatred” toplayacaksınız. Bu parçaları tüccarlardan bir takım eşyalar almak için kullanacaksınız, tabi önce bir sunakta bu parçaları temizledikten sonra. Bu parçalar hali hazırda üzerinizdeyken öldürülürseniz, sizi öldüren kişi bu parçalara sahip olacaktır.

DIABLO 4’te hangi “Class”lar olacak?

Diablo 4 klasslar - diablo 4 classlar

  • Barbarian
  • Druid
  • Sorceress

Diablo 4 Ne zaman Çıktı / Çıkacak ?

Maalesef Diablo IV için bir çıkış tarihi bilgisi mevcut değil, ancak Blizzard, 2021’de çıkmayacağını doğruladı. Bir olasılık 2022 yılında çıkacağı konuşuluyordu fakat, 2023 veya 2024 yılında çıkması daha büyük bir olasılık olarak görülüyor.

Diablo 4 Fiyatı Ne Kadar ve Nasıl Satın Alınır?

Oyunun fiyatı henüz açıklanmamakla birlikte, Diablo 4’ü Battle üzerinden satın almak mümkün olacak.

Hangi platformlarda Diablo IV oynayabilirsiniz?

PC, PS4, PS5 ve XBOX platformlarında oynama imkanımız var.

Diablo 4 Nasıl İndirilir?

Oyun henüz piyasaya sürülmedi. Sürüldüğü zaman yukarıda verdiğimiz sitesi üzerinden indirip kütüphanenizde saklyabilirsiniz. Dilediğiniz zaman bilgisayarınızda Diablo 4 İndir ve ya download edip oynayabilirsiniz.

Diablo 4 Türkçe Yama Nerden İndirilir?

Sıklıkla sorulan bir soru da Diablo 4 türkçe yama nereden indirilir ve nasıl kurulur diye merak ediyorsanız. Diablo IV türkçe yama çıktığı zaman sitemizden yayınlanacaktır.
İsterseniz oynanış videoları ve seri halinde bitirdiğimiz oyunları aşağıdaki linkten BOMADA TV Youtube kanalımızda izleyebilirsiniz.

Your email address will not be published. Required fields are marked *