Immortals Fenyx Rising

292 görüntülenme
0

Immortals Fenyx Rising incelemesi ile karşınızdayız. 03.12.2020 tarihinde Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformları için çıkan Immortals Fenyx Rising hakkında bilmeniz gereken herşeyi yazımızda bulabilirsiniz. Sizler için oyununu inceleyip tüm soruların cevaplarını makalemizde derledik. Ayrıca son olarakta Immortals Fenyx Rising türkçe inceleme youtube video serimizle de oyun hakkında tüm bilmek istediklerinizi bulabilirsiniz.

8.0

Değerlendirme

Genel Değerlendirme

Hikaye
8.0
Sürükleyecilik
7.0
Grafikler
7.0
Oyananabilinirlik
9.0
Toplam Değerlendirme
8.0
İyi Yanları
 • Açık Dünya olması
 • Yan görevlerle birlikte uzun oynanış süresi
 • Akıcı oynanış
Kötü Yanları
 • Bulmaca görevlerinin biraz kendini tekrarlıyor hissi
 • Oyunun orijinalinde Türkçe dil desteğinin olmaması

Immortals Fenyx Rising


Immortals Fenyx Rising neyi anlatıyor? Immortals Fenyx Rising konusunu şu şekilde özetleyebiliriz.
Yunan mitolojisine dayalı bir hikayeye sahip olan Immortals Fenyx Rising’de Fenyx isimli bir karakteri yönlendiriyoruz ve çeşitli Yunan Tanrılarından aldığımız görevler ile açık dünya harita üzerinde bu görevleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Bir macera/aksiyon türü oyunu olan ve 3.Şahıs görünümünde keyifli grafikleri ve akıcı oynanış tarzıyla dikkat çeken Immortals Fenyx Rising’in geçtiğimiz günlerde bir de Çin mitolojisine dayalı bir DLC paketi satışa çıktı. Yunan Tanrılarından aldığımız hikaye görevleri dışında, açık dünya harita üzerinde bir çok yan görevi yaparak oynanış süresini uzatmak da sizin elinizde.

Immortals Fenyx Rising Nasıl Satın Alınır? Immortals Fenyx Rising Nasıl İndirilir?

Epic Games Immortals Fenyx Rising linki üzerinden satın alıp oyun kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Dilediğiniz zaman bilgisayarınızda Immortals Fenyx Rising indir ve ya Immortals Fenyx Rising download yapıp oynayabilirsiniz.

Immortals Fenyx Rising‘in fiyatı ne kadar?

Immortals Fenyx Rising, Epic Games Store üzerinde 269,00 TL gibi bir fiyatla karşımıza çıkarken, zaman zaman indirime giriyor. Takipte kalarak daha ucuz fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Ayrıca eğer Demo’sunu deneyimlemek isterseniz Epic Games Store üzerinden Immortals Fenyx Rising demosunu ücretsiz şekilde indirerek oynayabilirsiniz.

Hangi platformlarda Immortals Fenyx Rising oynayabilirsiniz?

PC, PS4, PS5 ve XBOX platformlarında oynama imkanımız var. Peki Immortals Fenyx Rising ne zaman ücretsiz olacak? Henüz ne zaman ücretsiz hale geleceği belirsiz durumda olan Immortals Fenyx Rising için, Epic Games Store ve Ubisoft platformlarında ki indirimleri takip etmekte fayda var. Çünkü bu indirim dönemleri sayesinde normal fiyatından neredeyse yarısından daha ucuza Immortals Fenyx Rising’e sahip olabilirsiniz.. Yakın zamanda Immortals Fenyx Rising ücretsiz olması halinde youtube kanalımız ‘Bomada Tv’ üzerinden duyurusu yapılacaktır.

Immortals Fenyx Rising  Sistem Gereksinimleri Nelerdir? 

Immortals Fenyx Rising türkçe yama nasıl kurulur. Immortals Fenyx Rising ne kadar yer kaplar? Immortals Fenyx Rising için sistem gereksinimleri neler? Immortals Fenyx Rising kaç GB yer kaplıyor?

Immortals Fenyx Rising ne kadar yer kaplar? Immortals Fenyx Rising için sistem gereksinimleri neler? Immortals Fenyx Rising kaç GB yer kaplıyor? Tüm bilgileri sizler için derledik.

Immortals Fenyx Rising’i bilgisayarınızda oynayabilmeniz için minimum sistem gereksinimlerini aşağıda sizler için sıraladık.

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi
 • İşletim Sistemi: Windows 7, 8 veya 10
 • İşlemci: Intel Core i5-2400 / AMD FX-6300
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: 2 GB NVIDIA / 3 GB AMD
 • Depolama: 28 GB boş alan

Immortals Fenyx Rising Türkçe Yama Nereden İndirilir?

Sıklıkla sorulan bir soru da Immortals Fenyx Rising türkçe yama nereden indirilir ve nasıl kurulur diye merak ediyorsanız. Immortals Fenyx Rising türkçe yama linki üzerinden ücretli olan bu yamaya Anonymous Çeviri firmasının yapmış olduğu çeviriyi satın alarak bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

İsterseniz Immortals Fenyx Rising‘in oynanış videolarını ve seri halinde bitirdiğimiz Immortals Fenyx Rising  türkçe rehber bölümlerini aşağıdaki linkten kanalımızda izleyebilirsiniz.

BOMADA TV Youtube

Your email address will not be published. Required fields are marked *