Little Nightmares 2

697 görüntülenme
0

Little Nightmares 2 incelemesi ile karşınızdayız. Herkesin ikinci bölümünü merakla beklediği Little Nightmares II  hakkında bilmeniz gereken herşeyi yazımızda bulabilirsiniz. Sizler için oyununu inceleyip tüm soruların cevaplarını makalemizde derledik. Ayrıca son olarakta Little Nightmares 2 türkçe inceleme youtube video serimizle de oyun hakkında tüm bilmek istediklerinizi bulabilirsiniz.

8.5

Değerlendirme

Genel Değerlendirme

Hikaye
9.0
Sürükleyecilik
8.0
Grafikler
8.0
Oyananabilinirlik
9.0
Toplam Değerlendirme
8.5
İyi Yanları
  • Atmosfer, müzik ve grafikler doyurucu nitelikte
  • Devamlı olarak merak uyandıran akıcı bir hikayeye sahip
Kötü Yanları
  • Maalesef sadece single player modu olması. Co-op modunun olmayışı
  • Kısa bir oynanış süresine sahip
  • Korku öğeleri olması sebebiyle her oyuncuya hitap etmeyişi

Little Nightmares 2

Tarsier Studios tarafından geliştirilen ve Bandai Namco Entertainment tarafından yayınlanan Little Nightmares 2, içerisinde gerilim ve korku öğeleri barındıran bir macera platform oyunudur. Bu korku ve heyecan dolu macerada Mono adlı karakter, Six’i yanına alarak birlikte Radyo frekanslarının kaynağını bulmak üzere yola düşüyorlar.
Uzaktaki bir kulenin uğultulu aktarımıyla bozulan bir dünyada hapsolmuş bir çocuk olan Mono olarak oynadığınız karakter, gerilim macera oyunu Little Nightmares II’de büyüleyici bir korku dünyasında maceradan maceraya koşuyor. Sarı yağmurluklu kız olan Six’in rehberliğinde Mono, Sinyal Kulesi’nin karanlık sırlarını keşfetmek için yola koyulur. Yolculukları kolay olmayacak olan Mono ve Six’in, bu dünyanın korkunç sakinlerinden gelen bir dizi yeni tehditle karşı karşıya kalacak. Bu korku ve gerilimli maceraya hazır mısınız?

Little Nightmares 2 türkçe yama indir - Little Nightmares 2 türkçe yama kurulum

Little Nightmares 2 Nasıl Satın Alınır?

Tarsier Studios tarafından geliştirilen Little Nightmares 2 oyunu Steam üzerinden oyuncularla 11 Şubat 2021 tarihinde buluştu. 149 TL fiyatı olan Little Nightmares 2 Steam üzerinde sahip olabileceğiz. Hangi platformlarda Little Nightmares 2 oynayabilirsiniz? PC, PS4, PS5 ve XBOX platformlarında oynama imkanımız var.

Little Nightmares 2 Sistem Gereksinimleri Nelerdir? 

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 SP1/Windows 8.1/Windows 10
  • İşlemci: AMD FX 6350 / Intel Core i5 6600K
  • Bellek: 8 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 11

Little Nightmares 2 Türkçe Yama Nerden İndirilir?

Sıklıkla sorulan bir soru da Little Nightmares 2 türkçe yama nerden indirilir ve nasıl kurulur diye merak ediyorsanız. Bu oyun için Türkçe yama bulunmuyor. Yama daha sonra paylaşılacaktır..
İsterseniz Little Nightmares 2’in oynanış videolarını ve seri halinde bitirdiğimiz Little Nightmares II bölümlerini aşağıdaki linkten BOMADA TV Youtube kanalımızda izleyebilirsiniz.

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *