Outriders

1163 görüntülenme
0

Outriders incelemesi ile karşınızdayız. People Can Fly tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan Outriders, 1 NİSAN 2021 tarihinde çıktı. Outriders hakkında bilmeniz gereken herşeyi yazımızda bulabilirsiniz. Sizler için oyununu inceleyip tüm soruların cevaplarını makalemizde derledik. Ayrıca son olarakta Outriders türkçe inceleme youtube video serimizle de oyun hakkında tüm bilmek istediklerinizi bulabilirsiniz.

7.0

Değerlendirme

Genel Değerlendirme

Hikaye
7.0
Sürükleyecilik
6.5
Grafikler
8.0
Oyananabilinirlik
6.5
Toplam Değerlendirme
7.0
İyi Yanları
 • Arkadaşlarınızla keyifli bir oyun deneyimi. 1-3 oyuncuya kadar co-op oynayabilirsiniz
 • Doyurucu grafiklere sahip bi si-fi oyunu
 • Oynamaya değer bir hikayeye sahip
 • Çok başarılı bir yapay zekaya sahip düşmanlar sizleri bekliyor
Kötü Yanları
 • Offline modu bulunmadığı için sunucu problemleri yaşayabilirsiniz
 • Türkçe dil desteği maalesef bulunmuyor
 • Şimdilik Crossplay özelliği devre dışı

Outriders


Outriders neyi anlatıyor? Outriders konusunu şu şekilde özetleyebiliriz.
Gears of War: Judgment and Bulletstorm’un arkasındaki stüdyo olan Polonya merkezli People Can Fly’ın yeni ortak RPG nişancı oyunu Outriders, bir çevrimiçi deneyimi sunuyor. Outriders, orijinal ve karanlık bilim kurgu evreninde geçen 1-3 oyunculu bir eşli RPG nişancı oyunudur. İnsanlık Enoch’un siperlerinde kan kaybederken, kendi Outrider’ınızı yaratacak ve düşman gezegende bir yolculuğa çıkacaksınız. Farklı bir dünyaya yayılan zengin hikaye anlatımıyla, Birinci Şehir’in gecekondu mahallelerini ve gecekondu mahallelerini geride bırakacak ve gizemli bir sinyalin peşinde ormanları, dağları ve çölü geçeceksiniz. Yoğun silah kullanımını şiddetli güçlerle ve gittikçe bükülen silah ve teçhizat cephaneliğiyle birleştiren Outriders, People Can Fly endüstrisindeki en iyi nişancı geliştiricilerinden birinin sayısız saat oynanışını sunuyor.

Outriders minimum sistem gereksinimleri ve Outriders klaslar

OUTRIDERS CLASSLARI NELERDİR BİR GÖZ ATALIM. Enoch’u düzeltmek için yola çıkmadan önce Outriders, dört karakter sınıfından birini seçmenizi sağlayacak: Technomancer, Pyromancer, Trickster ve Devastator. Bunların çoğu bir rol yapma oyunu için tipiktir: Devastator, güçlü yerçekimi güçlerine sahip yakın menzilli bir tanktır, Trickster bir hırsız veya dolandırıcıya benzer ve düşmanları ışınlayıp dondurabilir, Pyromancer orta menzilden ateş kullanır ve Technomancer uzun menzilli destek ve taret, roket ve zehir çağırabilir.

Outriders Nasıl Satın Alınır? Outriders Nasıl İndirilir?

Steam hesabınız bulunuyorsa Outriders Steam üzerinden de indirmeniz mümkün.. Dilediğiniz zaman kütüphanenizden bilgisayarınızda Outriders indir ve ya Outriders download yapıp oynayabilirsiniz.

Outriders‘ın fiyatı ne kadar?

Steam üzerinde satışta olan Outriders oyununa 289,00 TL‘ye sahip olabilirsiniz. Unutmayınız ki Outriders Demo sürümüne herzaman ücretsiz erişebilirsiniz.

Hangi platformlarda Outriders oynayabilirsiniz?

PC, PS4 ve XBOX platformlarında oynama imkanımız var. Peki Outriders ne zaman ücretsiz olacak? Henüz ne zaman ücretsiz hale geleceği belirsiz durumda olan Outriders için, Steam platformlarında ki indirimleri takip etmekte fayda var. Yakın zamanda Outriders ücretsiz olması halinde youtube kanalımız ‘Bomada Tv’ üzerinden duyurusu yapılacaktır.

Outriders  Sistem Gereksinimleri Nelerdir? 

Outriders türkçe yama nasıl kurulur. Outriders ne kadar yer kaplar? Outriders sistem gereksinimleri neler? Outriders kaç GB yer kaplıyor?

Outriders ne kadar yer kaplar? Outriders için sistem gereksinimleri neler? Outriders kaç GB yer kaplıyor? Tüm bilgileri sizler için derledik.

Outriders’ı bilgisayarınızda oynayabilmeniz için minimum sistem gereksinimlerini aşağıda sizler için sıraladık.

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi
 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel I5-3470 / AMD FX-8350
 • Bellek:  8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 750ti / AMD Radeon R9 270x
 • Depolama: 70 GB boş alan
 • İlave Notlar: 720p / 60fps

Outriders Türkçe Yama Nereden İndirilir?

Sıklıkla sorulan bir soru da Outriders türkçe yama nereden indirilir ve nasıl kurulur diye merak ediyorsanız. Outriders da maalesef bir Türkçe dil desteği ve yama bulunmuyor.

İsterseniz Outriders‘in oynanış videolarını ve seri halinde bitirdiğimiz Outriders türkçe rehber bölümlerini aşağıdaki linkten kanalımızda izleyebilirsiniz.

BOMADA TV Youtube

Your email address will not be published. Required fields are marked *