It Takes Two

1221 görüntülenme
6

It Takes Two incelemesi ile karşınızdayız. Macera platform oyunu olan It Takes Two 26.03.2021 tarihinde piyasaya çıktı. It Takes Two hakkında bilmeniz gereken herşeyi yazımızda bulabilirsiniz. Sizler için oyununu inceleyip tüm soruların cevaplarını makalemizde derledik. Ayrıca son olarakta It Takes Two türkçe inceleme youtube video serimizle de oyun hakkında tüm bilmek istediklerinizi bulabilirsiniz.

8.0

Değerlendirme

Genel Değerlendirme

Hikaye
6.0
Sürükleyecilik
8.0
Grafikler
7.0
Oyananabilinirlik
9.0
Toplam Değerlendirme
8.0
İyi Yanları
  • Coop olarak oynanabiliyor olması
  • Bulmacaların yeterli zorlukta oluşu ve akıcılığı bozmaması
Kötü Yanları
  • Türkçe dil desteği olmaması
  • Tek kişi hikaye modu olmaması

It Takes Two


It Takes Two neyi anlatıyor? It Takes Two konusunu şu şekilde özetleyebiliriz.
It Takes Two bir coop macera platform oyunu. It Takes Two’da Rose adında bir kız çocuğunun, annesi ve babasının aralarında ki ayrılık konuşmalarına kulak misafiri olması sonucu üzüntüsünden kaynaklı, elindeki 2 adet erkek ve kadın oyuncağının canlanması ve bizim bu anne-baba yerine geçecek olan oyuncak karakterleri yönlendirmemiz ile Rose’un anne babasının aksiyon dolu maceralarına ve bulmacaları çözerken işbirliklerine şahit oluyoruz. Bakalım bu maceranın sonunda Rose’un anne ve babası boşanmaktan vazgeçecekler mi? It Takes Two tek oyunculu olarak oynanmıyor, oyunu oynayabilmeniz için bir arkadaşa ihtiyacınız var. Yalnızca coop olarak oynanıyor. Oyunu 1 kişinin satın alması yeterli, diğer oyuncu Steam üzerindeki It Takes Two Friend’s Pass indirerek ücretsiz olarak oyuna katılabiliyor.

It Takes Two minimum sistem gereksinimleri ve It Takes Two türkçe yama kurulumu

It Takes Two Nasıl Satın Alınır? It Takes Two Nasıl İndirilir?

Steam hesabınız bulunuyorsa It Takes Two Steam üzerinden de indirmeniz mümkün.. Dilediğiniz zaman kütüphanenizden bilgisayarınızda It Takes Two indir ve ya It Takes Two download yapıp oynayabilirsiniz.

It Takes Two‘un fiyatı ne kadar?

It Takes Two Steam üzerinde 279,00 TL gibi bir fiyatla karşımıza çıkarken, yeni bir oyun olduğu için henüz bir indirime gidilmemiş. Çıkış tarihinin üzerinden biraz zaman geçtikten sonra It Takes Two için fiyat indirimleri yapılabilir.

Hangi platformlarda It Takes Two oynayabilirsiniz?

PC, PS4,PS5 ve XBOX platformlarında oynama imkanımız var. Peki It Takes Two ne zaman ücretsiz olacak?

Henüz yeni çıkmış bir oyun olduğu için yakın zamanda ücretsiz olmasını beklemiyoruz. Ama yakın zamanda EA Play üzerinden erişime açılabileceği gündemde. Böylece EA Play üyeliğine sahip oyuncular oyunu oynayabilirler.

Yakın zamanda It Takes Two ücretsiz olması halinde youtube kanalımız ‘Bomada Tv’ üzerinden duyurusu yapılacaktır.

It Takes Two Sistem Gereksinimleri Nelerdir? 

It Takes Two ne kadar yer kaplar? It Takes Two için sistem gereksinimleri neler? It Takes Two kaç GB yer kaplıyor? Tüm bilgileri sizler için derledik.

It Takes Two’yu bilgisayarınızda oynayabilmeniz için minimum sistem gereksinimlerini aşağıda sizler için sıraladık.

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi
  • İşletim Sistemi: Windows 8.1 veya 10
  • İşlemci: Intel Core i3-2100 T / AMD FX 6100
  • Bellek:  8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD R7 260x
  • Depolama: 50 GB boş alan

It Takes Two Türkçe Yama Nereden İndirilir?

Sıklıkla sorulan bir soru da It Takes Two türkçe yama nereden indirilir ve nasıl kurulur diye merak ediyorsanız. It Takes Two Türkçe Yama indirmek için ücretli olan Anonymous Çeviri firmasının uygulamasını indirerek, aylık üyeliğinizi başlattıktan sonra bu yamaya sahip olabilirsiniz. Henüz It Takes Two için ücretsiz bir Türkçe Yama mevcut değil. İlgilenen oyuncular için Anonymous Çeviri firmasına ait websitesi üzerinden ulaşabilir ve üyelik sistemi hakkında bilgi alabilirsiniz.

İsterseniz It Takes Two‘in oynanış videolarını ve seri halinde bitirdiğimiz It Takes Two türkçe rehber bölümlerini aşağıdaki linkten kanalımızda izleyebilirsiniz.

BOMADA TV Youtube

Your email address will not be published. Required fields are marked *