Resident Evil 8 Village

414 görüntülenme
0

Resident Evil 8 Village incelemesi ile karşınızdayız. 07 Mayıs 2021 tarihinde piyasaya çıkan Resident Evil 8 – Village hakkında bilmeniz gereken herşeyi yazımızda bulabilirsiniz. Sizler için tüm soruların cevaplarını makalemizde derledik. Ayrıca son olarakta Resident Evil 8 Village türkçe inceleme youtube video serimizle de oyun hakkında tüm bilmek istediklerinizi bulabilirsiniz.

8.5

Değerlendirme

Genel Değerlendirme

Hikaye
9.0
Sürükleyecilik
8.0
Grafikler
9.0
Oyananabilinirlik
8.0
Toplam Değerlendirme
8.5
İyi Yanları
  • Daha önceki muhteşem hikayelerin birleşimi ile harika sürükleyicilik
  • Gerçekçi korku deneyimi ile gerçekçi atmosfer
  • Geniş bir senaryo ve hikaye ile yeterli uzunlukta oyun deneyimi sunuyor.
Kötü Yanları
  • Korku öğelerinin bulunması sebebiyle her oyuncuya hitabetmeyebilir.

Resident Evil 8 Village

Resident Evil 8 Village’nin konusu nedir?

Resident Evil 8 Village sistem gereksinimleri neledir - Resident Evil 8 Village kaç gb

Resident Evil 8 – Village’in konusunu şu şekilde özetleyebiliriz.
Yeni nesil hayatta kalma korkusu, Resident Evil serisinin sekizinci büyük oyunu olan Resident Evil – Village müthiş bir açılış yaptı. RE Engine tarafından desteklenen ultra gerçekçi grafiklerle, tehlike her köşede gizlenirken hayatta kalmak için savaşıyoruz. Resident Evil 7 biyolojik tehlikesinin trajik olaylarından yıllar sonra Ethan Winters, karısı Mia ile yeniden başladı. Sonunda barış içinde yaşadı ve geçmişi geride bıraktı. Bununla birlikte, önceki Resident Evil oyunlarının efsanevi kahramanı Chris Redfield, aniden hayatlarını alt üst eder ve yıkılmış Ethan’ı cevap arayışında yeni ve çarpık bir kabusa sokar.
Resident Evil Village, serinin 25 yıllık koşusunda en iyi Resident Evil oyunlarından biri olarak kendine bir yer edinmiş görünüyor. Village, Resident Evil 4 ve Resident Evil 7’yi hayranların en sevdiği girişlerin bir karışımı olmuş diyebiliriz. Yine de Resident Evil’da daha önce hiç görülmemiş yeni tür korkunç düşmanlarla kendi kalitesini ortaya koymuş. “Village”, ıssız, eskimiş, çirkin bir ortam, ancak şimdiye kadar görülen en iyi sanat yönetmenlerinden bazıları sayesinde inkar edilemez derecede güzel hissettirmiş.

Resident Evil 8 Village Nasıl Satın Alınır? Resident Evil 8 Village Nasıl İndirilir?

Steam’de hesabınız bulunuyorsa Steam Resident Evil 8 – Village üzerinden satın alıp oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Dilediğiniz zaman kütüphanenizden bilgisayarınızda Resident Evil 8 Village indir ve ya Resident Evil 8 Village download yapıp oynayabilirsiniz.

Resident Evil 8 Village’nin fiyatı ne kadar?

Steam üzerinden ulaşabileceğiniz Resident Evil Village için 279,00 TL fiyat belirlenmiştir.
Ayrıca RE:8 Village Deluxe Edition’a 332,22 TL‘ye sahip olabilirsiniz. Detayları aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.
Resident Evil serisinin sekizinci büyük devam oyunu olan Resident Evil Village’da daha önce hiç görmediğin bir hayatta kalma korkusu deneyimini yaşayın. Travma Paketi ve Re:Verse ile yürek hoplatan aksiyonun dozunu artır.

Büyük beğeni toplayan Resident Evil 7 biohazard’daki korkunç olaylardan birkaç yıl sonra geçen yepyeni hikaye örgüsü, geçmişteki kabuslarından kurtularak yeni bir yerde huzurlu bir hayat sürdüren Ethan Winters ve eşi Mia ile başlıyor. Tam yeni hayatlarını yoluna koymaya başlamışken bir kez daha bir trajediyle karşı karşıya kalıyorlar.

Bu pakette aşağıdaki içerikler yer alıyor:
– Resident Evil Village
– Resident Evil Re:Verse
– Trauma Pack

Hangi platformlarda Resident Evil 8 – Village oynayabilirsiniz?

PC, PS4,PS5 platformlarında oynama imkanımız var. Peki Resident Evil 8 Village ne zaman ücretsiz olacak?

Resident Evil 8 Village ve ya ücretsiz olacak farklı oyunlar  olması halinde youtube kanalımız ‘Bomada Tv’ üzerinden duyurusu yapılacaktır.

Resident Evil 8 Village Sistem Gereksinimleri Nelerdir? 

Resident Evil 8 Village ne kadar yer kaplar? Resident Evil 8 Village için sistem gereksinimleri neler? Resident Evil 8 Village kaç GB yer kaplıyor? Tüm bilgileri sizler için derledik.
Resident Evil 8 – Village‘i bilgisayarınızda oynayabilmeniz için minimum sistem gereksinimlerini aşağıda sizler için sıraladık.

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: AMD Ryzen 3 1200 / Intel Core i5-7500
  • Bellek:  8 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 560 with 4GB VRAM / NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti with 4GB VRAM
  • Depolama: 

Resident Evil 8 Village Türkçe Yama Nereden İndirilir?

Resident Evil 8 Village Türkçe Yama indir - Resident Evil 8 Village Türkçe Yama nasıl kurulur

Sıklıkla sorulan bir soru da Resident Evil 8 Village türkçe yama nereden indirilir ve nasıl kurulur diye merak ediyorsanız.

Resident Evil 8 Village türkçe yama Linki üzerinden RE8: Village için Türkçe yamaya ulaşabilirsiniz. Gerekli açıklamalar ilgili site üzerinde paylaşılmış olup adım adım izleyerek kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

İsterseniz Resident Evil 8 Village‘nin oynanış videolarını ve seri halinde bitirdiğimiz Resident Evil 8 Village türkçe rehber bölümlerini aşağıdaki linkten kanalımızda izleyebilirsiniz.

BOMADA TV Youtube

Your email address will not be published. Required fields are marked *