Rage 2

2633 görüntülenme
2

Rage 2 incelemesi ile karşınızdayız. Herkesin ikinci bölümünü merakla beklediği Rage 2 hakkında bilmeniz gereken herşeyi yazımızda bulabilirsiniz. Sizler için oyununu inceleyip tüm soruların cevaplarını makalemizde derledik. Ayrıca son olarakta Rage 2 türkçe inceleme youtube video serimizle de oyun hakkında tüm bilmek istediklerinizi bulabilirsiniz.

7.5

Değerlendirme

Genel Değerlendirme

Hikaye
6.0
Sürükleyecilik
7.0
Grafikler
8.0
Oyananabilinirlik
8.0
Toplam Değerlendirme
7.5
İyi Yanları
  • Ortamlar ve ışıklandırma gerçekten güzel
  • Oynanış ve çatışma dinamikleri başarılı
  • Serbest dolaşma imkanı
Kötü Yanları
  • Hikayesinin yetersiz olması
  • Oynanış süresinin kısalığı

Rage 2

Oyunda Walker adında, kıyamet sonrası bir dünyada düzeni sağlayan bir grubun üyesini kontrol ediyoruz. Post apokaliptik bu senaryoda Authority diye bahsedilen bir istilacı grubu ve onun lideri General Cross ile mücadelemiz konu alınıyor. Başından sonuna kadar aksiyonun hiç azalmadığı bu oyunda, hikayeden çok oynanışa önem verildiğini söyleyebiliriz. Yalnız oynanış ve dinamikler her ne kadar başarılı olsa da, hikayesi konusunda bizleri o kadar da etkilediğini söylemek zor. Açık Dünya olması ve senaryo görevleri dışında birçok yan görev barındırması biz oyuncular için olumlu yanlarından diyebiliriz. Bu yan görevler sayesinde karakterimize yeni yetenekler kazandırıp güçlendirebiliyoruz. Oynanış süresi olarak ise, sadece hikaye görevlerine odaklandığımızı varsayarsak yaklaşık 6-7 saatte Rage 2’yi bitirebilirsiniz.

Little Nightmares 2 türkçe yama indir - Little Nightmares 2 türkçe yama kurulum

Rage 2 Fiyatı Ne Kadar ve Nasıl Satın Alınır?

Rage 2 Steam üzerinde 299,00 TL gibi bir fiyatla karşımıza çıkarken, Epic Games üzerinde ücretsiz olmadan hemen önce 99,00 TL gibi bir fiyattan satıştaydı. İki platform arasında bu kadar fazla fiyat farkı oluşması da dikkat çekici bir ayrıntı. Geçtiğimiz günlerde (18 Şubat 2021) Epic Games Store’da 1 hafta boyunca ücretsiz olarak sunuldu. Steam’de normal fiyatı 299,00 TL iken Epic Games bizlere ücretsiz sunarak bir kez daha büyük ses getirdi.

Hangi platformlarda Rage II oynayabilirsiniz?

PC, PS4, PS5 ve XBOX platformlarında oynama imkanımız var.

Rage 2 Nasıl İndirilir?

Epic games Rage 2 üzerinden satın alıp oyun kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Dilediğiniz zaman bilgisayarınızda Rage 2 İndir ve ya download edip oynayabilirsiniz.

Rage 2 Türkçe Yama Nerden İndirilir?

Sıklıkla sorulan bir soru da Rage 2 türkçe yama nerden indirilir ve nasıl kurulur diye merak ediyorsanız. Geçtiğimiz günlerde Rage 2 türkçe yama Anonymous Çeviri firması tarafından ücretli olarak yayınlandı.
İsterseniz Rage 2’in oynanış videolarını ve seri halinde bitirdiğimiz Rage II bölümlerini aşağıdaki linkten BOMADA TV Youtube kanalımızda izleyebilirsiniz.

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *