Wargame Red Dragon

1202 görüntülenme
0

Wargame Red Dragon incelemesi ile karşınızdayız. Wargame Red Dragon 17 Nisan 2014 tarihinde Focus Home Interactive tarafından piyasaya sürüldü ve 04.03.2021 tarihinde Epic Store tarafında bedava tüketicilere sunuldu. Wargame Red Dragon hakkında bilmeniz gereken herşeyi yazımızda bulabilirsiniz. Sizler için oyununu inceleyip tüm soruların cevaplarını makalemizde derledik. Ayrıca son olarakta Wargame Red Dragon türkçe inceleme youtube video serimizle de oyun hakkında tüm bilmek istediklerinizi bulabilirsiniz.

6.0

Değerlendirme

Genel Değerlendirme

Hikaye
7.0
Sürükleyecilik
8.0
Grafikler
7.0
Oyananabilinirlik
9.0
Toplam Değerlendirme
7.8
İyi Yanları
 • Tarhi savaşları canlandırmak
 • Strateji derinliği
 • Ünite sayısınınn fazlalalığı ve detaylı bilgi
Kötü Yanları
 • Ünite kontrol zorluğu
 • Oyunun kendi bilgilndirme videosu olmaması

Wargame Red Dragon


Wargame Red Dragon neyi anlatıyor? Wargame Red Dragon hikayesini şu şekilde özetleyebiliriz.
Wargame Red Dragon strateji tarzı bir oyun. Oyunda geçmişte yaşanmış olan savaşları simüle ediyoruz. Oyun sırasında o dönemde ve savaşta tarafların sahip olduğu orduların özelliklerine göre birimlere sahip oluyoruz. Çok iyi hesaplanmış ve uygulanmış bir strateji ile yaklaşılması gereken bir oyun her hamle çok dikkatlice düşünülmese başarılı olmak neredeyse imkansız.

Wargame Red Dragon Nasıl Satın Alınır? Wargame Red Dragon Nasıl İndirilir?

Epic Games Wargame Red Dragon linki üzerinden satın alıp oyun kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Dilediğiniz zaman bilgisayarınızda Wargame Red Dragon indir ve ya Wargame Red Dragon download yapıp oynayabilirsiniz.

Wargame Red Dragon’un fiyatı ne kadar?

Epic Games üzerinden erişim sağlayabileceğiniz Wargame Red Dragon’un 49 TL‘lik bir fiyatı bulunuyor.

Hangi platformlarda Wargame Red Dragon oynayabilirsiniz?

PC platformlarında oynama imkanımız var. Peki Wargame Red Dragon ne zaman ücretsiz olacak? 04.03.2021 tarihinde Epic Store’da 1 haftalığına bedava sunuldu. Yakın zamanda ücretsiz Wargame Red Dragon indirme  ücretsiz olması halinde youtube kanalımız ‘Bomada Tv’ üzerinden duyurusu yapılacaktır.

Wargame Red Dragon Sistem Gereksinimleri Nelerdir? 

Wargame Red Dragon ne kadar yer kaplar? Wargame Red Dragon için sistem gereksinimleri neler? Wargame Red Dragon kaç GB yer kaplıyor?

Wargame Red Dragon ne kadar yer kaplar? Wargame Red Dragon için sistem gereksinimleri neler? Wargame Red Dragon kaç GB yer kaplıyor? Tüm bilgileri sizler için derledik.
Öncelikle Wargame RedDragon oyun kurulumu için sisteminizde 20 GB boş yer bulundurmanız gerekiyor
Wargame RedDragon’u bilgisayarınızda oynayabilmeniz için minimum sistem gereksinimlerini aşağıda sizler için sıraladık.

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi,
 • İşletim Sistemi: Windows XP SP3
 • İşlemci: AMD/INTEL DUAL-CORE 2.5 GHZ
 • Bellek: 2048 MB RAM
 • Ekran Kartı: 256 MB 100% DIRECTX 9 AND SHADERS 3.0 COMPATIBLE ATI RADEON X1800 GTO/NVIDIA GEFORCE 7600 GT/INTEL HD 3000 OR HIGHER
 • Depolama: 20 GB boş alan.

Wargame Red Dragon Türkçe Yama Nereden İndirilir?

Wargame Red Dragon türkçe yama indir - Wargame Red Dragon türkçe yama kurulum

Sıklıkla sorulan bir soru da Wargame Red Dragon türkçe yama nereden indirilir ve nasıl kurulur diye merak ediyorsanız. Henüz güvenilir bir türkçe yama mevcut değil. Wargame Red Dragon türkçe yama olduğu anda sitemizden ulaşabileceksiniz.

İsterseniz Wargame Red Dragon’un oynanış videolarını ve seri halinde bitirdiğimiz Wargame Red Dragon türkçe bölümlerini aşağıdaki linkten kanalımızda izleyebilirsiniz.

BOMADA TV Youtube

Your email address will not be published. Required fields are marked *