Oddworld Soulstorm

140 görüntülenme
0

Oddworld Soulstorm incelemesi ile karşınızdayız. 06.04.2021 tarihinde Playstation 4, Playstation 5, Xbox One ve PC platformları için çıktı. Oddworld Soulstorm hakkında bilmeniz gereken herşeyi yazımızda bulabilirsiniz. Sizler için oyununu inceleyip tüm soruların cevaplarını makalemizde derledik. Ayrıca son olarakta Oddworld Soulstorm türkçe inceleme youtube video serimizle de oyun hakkında tüm bilmek istediklerinizi bulabilirsiniz.

7.0

Değerlendirme

Genel Değerlendirme

Hikaye
8.0
Sürükleyecilik
6.0
Grafikler
6.0
Oyananabilinirlik
7.0
Toplam Değerlendirme
7.0
İyi Yanları
  • Özgün bir hikayeye sahip oluşu
  • Sinematikler çok başarılı
  • Akıcı oynanış
Kötü Yanları
  • Türkçe dil desteği olmaması

Oddworld Soulstorm


Oddworld Soulstorm neyi anlatıyor? Oddworld Soulstorm konusunu şu şekilde özetleyebiliriz.
Oddworld New n Tasty’nin devamı niteliğinde olan oyunda Mudokon’ların istemeden başlattıkları kalkışma sonucunda, gezegenin hakimine ve Magog Cartel’e karşı bir özgürlük mücadelesine tanık oluyoruz. Bu mücadelenin başında da yönlendirdiğimiz Abe karakteri var. Bir platform türünde oyun olan Oddworld Soulstorm’un mizah anlayışına ve yarattığı dünyaya hayran kalmamak elde değil. Abe liderliğindeki Mudokon ırkının aksiyon dolu macerasında, kaçış hikayelerine konuk oluyoruz.

Oddworld Soulstorm Nasıl Satın Alınır? Oddworld Soulstorm Nasıl İndirilir?

Epic Games Oddworld Soulstorm linki üzerinden satın alıp oyun kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Dilediğiniz zaman bilgisayarınızda Oddworld Soulstorm indir ve ya Oddworld Soulstorm download yapıp oynayabilirsiniz.

Oddworld Soulstorm‘in fiyatı ne kadar?

Oddworld Soulstorm Epic Games Store üzerinde 79,00 TL gibi bir fiyatla karşımıza çıkarken, yeni bir oyun olduğu için henüz bir indirime gidilmemiş. Çıkış tarihinin üzerinden biraz zaman geçtikten sonra Oddworld Soulstorm için fiyat indirimleri yapılabilir.

Hangi platformlarda Oddworld Soulstorm oynayabilirsiniz?

PC, PS4, PS5 ve XBOX platformlarında oynama imkanımız var. Peki Oddworld Soulstorm ne zaman ücretsiz olacak? Henüz yeni çıkmış bir oyun olmasına rağmen Oddworld Soulstorm, Nisan 2021 içerisinde Playstation Plus üyelerine özel ücretsiz olarak sunuldu. Dikkat etmeniz gerek şey ise, yalnızca Playstation 5 sahiplerinin oyuna ücretsiz olarak sahip olabilecek olması. Yakın zamanda Oddworld Soulstorm ücretsiz olması halinde youtube kanalımız ‘Bomada Tv’ üzerinden duyurusu yapılacaktır.

Oddworld Soulstorm  Sistem Gereksinimleri Nelerdir? 

Oddworld türkçe yama nasıl kurulur. Oddworld ne kadar yer kaplar? Oddworld için sistem gereksinimleri neler? Oddworld kaç GB yer kaplıyor?

Oddworld Soulstorm ne kadar yer kaplar? Oddworld Soulstorm için sistem gereksinimleri neler? Oddworld Soulstorm kaç GB yer kaplıyor? Tüm bilgileri sizler için derledik.

Oddworld Soulstorm’u bilgisayarınızda oynayabilmeniz için minimum sistem gereksinimlerini aşağıda sizler için sıraladık.

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi
  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8 veya 10
  • İşlemci: Intel QuadCore 1.7 Ghz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı:  NVIDIA GeForce GTX 670
  • Depolama: 20 GB available space

Oddworld Soulstorm Türkçe Yama Nereden İndirilir?

Sıklıkla sorulan bir soru da Oddworld Soulstorm türkçe yama nereden indirilir ve nasıl kurulur diye merak ediyorsanız. Oddworld Soulstorm için herhangi bir Türkçe Yama henüz mevcut değil. Yakın zamanda herhangi bir türkçe yama yapılırsa, sizler için buradan güncelleme yapılarak link eklenecektir.

İsterseniz Oddworld Soulstorm’un oynanış videolarını ve seri halinde bitirdiğimiz Oddworld Soulstorm türkçe rehber bölümlerini aşağıdaki linkten kanalımızda izleyebilirsiniz.

BOMADA TV Youtube

Your email address will not be published. Required fields are marked *