Apex Legends

Apex Legends

97 görüntülenme
0

Apex Legends incelemesi ile karşınızdayız. 2019 tarihinde piyasaya çıkan Apex Legends hakkında bilmeniz gereken herşeyi yazımızda bulabilirsiniz. Sizler için oyununu inceleyip tüm soruların cevaplarını makalemizde derledik. Ayrıca son olarakta Apex Legends türkçe inceleme youtube video serimizle de oyun hakkında tüm bilmek istediklerinizi bulabilirsiniz.

7.5

Değerlendirme

Genel Değerlendirme

Hikaye
6.0
Sürükleyecilik
8.0
Grafikler
8.0
Oyananabilinirlik
9.0
Toplam Değerlendirme
7.8
İyi Yanları
 • Grafik olarak doyurucu
 • Türevlerine göre vuruş hissi çok başarılı
 • Gerçek bir takım oyunu
 • Tam puan alan bir aksiyon
Kötü Yanları
 • Birlikte oynayacağınız arkadaşlarınız yoksa Solo modu olmaması sebebiyle sizi sıkabilir
 • Türevlerine göre ortamlar çok renkli dolayısıyla kısa sürede gözlerinizi yorabilir

Apex Legends


Apex Legends neyi anlatıyor? Apex Legends konusunu şu şekilde özetleyebiliriz.
Öncelikle Apex Legends hakkında ilk başta söylememiz gereken şey bir battle royale oyunu olduğudur. Türevlerinin yanında, gökyüzünde uçarak mermilerden kaçmak yada koşarken havada patlayan bombaların altından kayabilmek gibi olağan üstü aksiyon tadı veren bir yapısı mevcut. Hızlı tempolu maçlar, bir 1 e 1 karşılaşmalar, takım halinde çatışarak hayatta kalan son takım olun ve oyunu kazanın. Oyun içerisinde takım arkadaşlarınız ölse bile onları tekrar canlandırmak mümkün. Hareketlilik, çok yönlülük ve takım çalışması, başka hiçbir battle royale’de yaşamadığım heyecan verici ve ödüllendirici bir duygu için bir araya geliyor. Diğer battle royale oyunları gibi büyük bir haritaya uçaktan atlayarak iniş yapıyorsunuz ve hayatta kalan son takım olmaya çalışıyorsunuz, buraya kadar herşey aynı. Oyunu diğerlerinden farklı kılan tabi ki bir çok özellik var. Bunlar nedir diye soracak olursanız, 16 farklı özelliğe ve yeteneklere sahip karakterler, silah modları ve techizatlar, oynanabilir farklı haritalar ve keşfetmeniz gereken bir çok özellik. Bana soracak olursanız Apex Legends’ı diğer battle royale oyunlarından ayıran en büyük özellik düşmanınıza ateş ederken oyunun size sunduğu vuruş hissi. Bana göre bir FPS oyununu diğerlerinden ayıran en büyük özellik olduğunu düşünüyorum.

Apex Legends Nasıl Satın Alınır? Apex Legends Nasıl İndirilir?

Apex Legends steam, Apex Legends indir, Apex Legends karakterler

Apex Legends’ı Electronic Arts’ın kendi sayfasından,  Apex Legends linkini kullanarak indirebilirsiniz. Ayrıca Steam hesabınız bulunuyorsa steam üzerinden de indirmeniz mümkün.. Dilediğiniz zaman bilgisayarınızda Apex Legends indir ve ya Apex Legends download yapıp oynayabilirsiniz.

Apex Legends‘in fiyatı ne kadar?

Hangi platformlarda Apex Legends oynayabilirsiniz?

PC, PS4, PS5 ve XBOX platformlarında oynama imkanımız var. Peki Apex Legends ne zaman ücretsiz olacak? Henüz ne zaman ücretsiz hale geleceği belirsiz durumda olan Apex Legends için, Steam platformlarında ki indirimleri takip etmekte fayda var. Yakın zamanda Apex Legends ücretsiz olması halinde youtube kanalımız ‘Bomada Tv’ üzerinden duyurusu yapılacaktır.

Apex Legends  Sistem Gereksinimleri Nelerdir? 

Apex Legends türkçe yama nasıl kurulur. Apex Legrends ne kadar yer kaplar? Apex Legrends sistem gereksinimleri neler? Apex Legrends kaç GB yer kaplıyor?

Apex Legends ne kadar yer kaplar? Apex Legends için sistem gereksinimleri neler? Apex Legends kaç GB yer kaplıyor? Tüm bilgileri sizler için derledik.

Apex Legends’i bilgisayarınızda oynayabilmeniz için minimum sistem gereksinimlerini aşağıda sizler için sıraladık.

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi
 • İşletim Sistemi: Windows 7, 8 veya 10
 • İşlemci: Intel Core i3-6100 / AMD FX-4350
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 640 / AMD Radeon HD 7730
 • Depolama: 22 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi
 • İşletim Sistemi: Windows 7, 8 veya 10
 • İşlemci: Intel Core i5-3570K / AMD equivalent
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 290
 • Depolama: 22 GB boş alan

Apex Legends Türkçe Yama Nereden İndirilir?

Sıklıkla sorulan bir soru da Apex Legends türkçe yama nereden indirilir ve nasıl kurulur diye merak ediyorsanız. Maalesef Apex Legends için bir Türkçe dil desteği bulunmuyor fakat Apex Legends bir battle royale oyunu olduğu için ve bir hikaye modu olmadığı için yabanci dil ile oynadığınızda çokta zorluk çekmeyeceksiniz. Ancak oyun online bir fps oyunu olduğu için takımınızda yabancı dilde konuşan biri olma olasılığı çok yüksek olacaktır.

İsterseniz Apex Legends‘in oynanış videolarını ve seri halinde bitirdiğimiz Apex Legends türkçe rehber bölümlerini aşağıdaki linkten kanalımızda izleyebilirsiniz.

BOMADA TV Youtube

Your email address will not be published. Required fields are marked *